Podle lokalit

Servirka

Lucie Musálková

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

O nás

Jsme málá rodinna hospůdka :)

Náplň práce:

Do zavedené hosůdky hledáme brigádnici - studentku .

Jedná se o roznos nápojů a pokrmů,obsluha hosta.

Nastup možný ihned ,pravidejlnější směny od května a poté na celé léto.

Práce je vždy přes týden od 15 hod a víkendy od 14 hod.

Co od Vás očekáváme:

  • Studentku
  • Věk 18 let
  • Nástup možný ihned
  • Jedná se o směny v odpoledních hodinách
  • Nejlépe Poruba, Martinov
  • Ochota pracovat s lidma
  • Více informací do zprávy
  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty
  • chuť učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • komunikativnost, úsměv a vstřícnost k ostatním

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce v mladém kolektivu

  • dobrá dostupnost MHD

  • prace od 15 hod do max 21 hod

  • občertvení na pracovišti

  • peníze vyplacené jednou týdně