Podle lokalit

STRÁŽNÝ - OSTRAVA - PÁR SMĚN V MĚSÍCI - vhodné pro OZP

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Pro pracoviště v Ostravě - Hrabové, hledáme vhodné uchazeče na pozici Bezpečnostní pracovník/Strážný na ZKRÁCENÝ ÚVAZEK! (cca 5 směn v měsíci)

! Vhodné také pro osoby s invalidním důchodem !

Náplň práce:
- Kontrola osob a vozidel
- Obsluha EPS
- Obchůzková činnost

Směny: PO - NE 5.00 - 17.00 a 17.00 - 5.00

Požadavky

  • Čistý výpis z rejstříku trestů
    • Flexibilita
    • Uživatelská znalost PC
    • VÝHODOU bude pokud máte: Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný", zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Nabídka

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
    • Nástup možný IHNED
    • Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
    • Plně hrazená uniforma
    • Příspěvek na reprezentaci
    • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    • VIP sleva na produkty Datart
    • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
    • Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

      Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!✔️