Ostraha prodejny Ostrava (140,-/hod)

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

Jsme stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií. Chceš se stát dalším členem v naší partě? Možná jsi to právě ty, koho hledáme.

Náplň práce:

  • Ostraha prodejny v obleku
  • Komunikace s klientem
  • Preventivní obchůzková činnost
  • Monitorování pohybu osob a zamezení případných krádeží
  • 10h směny na nohou

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Min. 18 let
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Certifikát strážného (není však podmínkou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup ihned
  • práce na DPP
  • Kompletní uniforma
  • Odměny za záchyty a spolehlivost
  • Vyplácení záloh