Vychystávání objednávek v hobbymarketu, 170 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat!
Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket přímo v Olomouci. Směny od pondělí do neděle, v čase 7.00 – 15.00 hodin. Víkendy jsou volné. Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • mzdu 170 Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce
  • všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • stabilní příjem a pravidelný výplatní termín
  • možnost výplaty záloh na mzdu
  • dobře dostupnou lokalitu

Požadujeme:

  • věk min. 18 let a fyzickou zdatnost
  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem