Podle lokalit

Dlouhodobá brigáda - elektro montáž | ranní

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 20 dny

K našemu významnému klientovi, který se zabývá výrobou a montáží testovacích systémů pro automobilový průmysl, hledáme brigádníka, elektrikáře, který si hledá přivýdělek a zastal byl dlouhodobější výpomoc. Směny jsou dle domluvy a možností brigádníků.

Popis pozice:

  • montáž testovacích zařízení a uvedení do provozu
  • brigáda bude probíhat pouze v ranních směnách
  • lokalita - Olomouc

Profil kandidáta:

  • máte zkušenost s montáží strojního zařízení nebo vlastníte eletkro vyhlášku

Nabízíme:

  • směny dle domluvy a vašich časových možností - ale pouze na ranní
  • práce na DPČ
  • dlouhodobá spolupráce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY