Nutriční kouč - práce online

Ivana Petrová

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj

Druh práce: Specialista sociálních sítí

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1-5,000 Kč/hod.

Hledám pár schopných, samostatných a spolehlivých lidí na pozici nutričního coache.

Náplní je komplexní wellness poradenství, tvorba jídelníčků, doplňky stravy, zdravý lifestyle, práce se sociálními sítěmi, vedení zákaznického servisu.

Požadujeme: zájem o obor, serióznost, spolehlivost, pracovitost, znalost sociálních sítí, věk nad 18 let, min.SŠ vzdělání, ochotu učit se novým věcem, časová náročnost 10 - 15 hod/týdně.

Nabízíme: zaškolení zdarma, finanční ohodnocení dle obratu - možnost dosáhnout na vyšší příjmy, flexibilní pracovní doba, skvělý kolektiv, firemní benefity, možnost kariérního růstu

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny

  • Kontrola kvality 150/hod. Olomouc


    140 – 150 Kč / hod

    Náplň práce: Kontrola kovových dílů do osobních automobilů, jeden díl caa. 5 - 7 kg. Co od Vás očekáváme: věk min. 18 let nástup ihned ochotu pracovat a plnit svědomitě svěřené pracovní úkoly práce...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Nástup ihned Od 18 let Víkendové

    Před 1 dny