Strážný/operátor VZV (Velká Bystřice - 135,-/hod)

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 25 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 135 Kč / hod

O nás

Jsme stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • manipulace s VZV
  • směnnost 9,5h přes týden
  • víkendy 7,5h směny

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Min. 18 let
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • oprávnění na VZV - elektro

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na DPP, HPP
  • místo výkonu: Makro Velká Bystřice