Administr. výpomoc v personální agentuře, až 150 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 150 Kč / hod

Náplň práce:
Pokud toužíš po získání praxe v oblasti lidských zdrojů a přivýdělku v příjemném a přátelském prostředí kanceláře personální agentury, rádi Ti to umožníme!
Na naši pobočku v Olomouci rádi přivítáme nového člena do týmu, který rád komunikuje s lidmi. Upřednostníme osobu s možnou docházkou na 30–40 hodin týdne (6–8 hodin denně PO-PÁ v časovém rozmezí 8:00 – 16:00), dle domluvy lze pracovní dobu upravit.

  • telefonická a e-mailová komunikace s uchazeči o brigádu
  • elektronické zasmluvnění uchazeče
  • obsazování brigádníků na volné směny

Nabízíme:

  • základní mzdu 130 Kč/hod
  • variabilní složku mzdy 0–20 Kč/hod za kvalitně odvedenou práci
  • možnost domluvy docházky (délky směn a pracovních dnů)
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • spolupráce na DPP
  • místo pracoviště Olomouc ul. Barvířská

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • znalost práce na PC