Prodejce/kyně tabákových výrobků

Jana Kamínová

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Bílovec

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Pro trafiku v Bílovci a okolí hledáme prodejce pro dlouhodobou spolupráci.
Náplň práce:
Obsluha zákazníků, Aktivní prodej, příjem a výdej balíků, obsluha sázkového terminálu,.

Práci lze vykonávám v Bílovci, Kopřivnici, Ostravě, a dalších městech v MSK.

Strukturovaný životopis s fotografií a průvodním dopisem o Vašich zkušenostech s pozicí zasílejte na mail.

Požadavky

Spolehlivost, zodpovědný přístup, zkušenosti v obdobné pozici.
Znalost práce na PC, reprezentativní vystupování a vzhled.
Pozitivně laděnou osobnost.

Nabídka

Práci v příjemném kolektivu s pozitivní atmosférou.
Motivační mzdu bez stropu.