Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomocná síla do kuchyně v Rakousku

Sun Agent s.r.o.

Místo práce: Celá ČR

Druh práce:

Před 37 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 30 000-35 000 Kč

Nabízíme sezónní práci v alpském hotelu s možností dlouhodobé spolupráce. Tato pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají praxi z hotelové kuchyně nebo restaurace, ale nechtějí se věnovat přímo vaření.

Náplň práce:

- umývání nádobí a vkládání do myčky/z myčky

- škrábání a krájení brambor, mrkve a jiné zeleniny

- příprava salátů

- úklid pracoviště

- pomoc kuchařům s tím, co bude zrovna potřeba

Nabízíme:

ubytování a strava zdarma

práce na sezónu nebo celoročně

smlouva přímo s hotelem

13., 14. plat navíc

Požadujeme:

komunikativní úroveň němčiny výhodou

praxe na stejné pozici velkou výhodou

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis, kde nezapomeňte uvést případné zkušenosti s prací v gastronomii. Poté se domluvíme na dalším postupu. Těšíme se na spolupráci!

Pokud chceš být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na našich stránkách  www.sunagency.cz :)