Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme nové kolegy do restaurace Písek, mzda od 117 ,-

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 117 – 160 Kč / hod

Koho hledáme?

Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám. Co tě u nás čeká? Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu od 117Kč/hod
  • Směny dle vlastních požadavků
  • Kariérní růst až do pozice managementu
  • 50% sleva na stravování a pití zdarma
  • Benefit kartu se kterou získáš slevu u McDonald´s a u jejich partnerů
  • Uvolněná atmosféra a skvělá parta lidí

Co požadujeme?

  • Min. základní vzdělání
  • Ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Týmového ducha
  • Odpracovat min. 2 víkendy v měsíci

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 2 dny