Jednorázová brigáda Makro Hradec Králové

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky na jednorázové doplňování zboží do obchodního domu Makro v Hradci Králové.

Náplň práce:
- doplňování zboží na přiděleném oddělení (bude upřesněno na místě)

Směny:
- zítra 07.05.2024 od 06.00 do 14.00 x od 14.00 do 22.00
- středa 08.05.2024 od 06.00 do 14.00 x od 14.00 do 22.00

Požadavky

Věk 17+ let, spolehlivost, pracovitost.

Nabídka

Mzdu 165 Kč/hod., příplatek za svátek, za ztížené pracovní prostředí (při práci na oddělení mraženého zboží, mléka, ovoce - zelenina), smlouvu DPČ, výplatu ve ČTVRTEK 09.05. na bankovní účet.