Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Stálá brigáda - Úklidový pracovník OSTRAVA (A403)

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Popis

Hledáš stabilní a dlouhodobou brigádu, nebo přivýdělek k HPP?

My hledáme pečlivou, velice schopnou osobu na úklid 2. pater kancelářských prostor v Ostravě, v odpoledních hodinách.

Neváhej a ozvi se nám!

Práce je vhodná jako přivýdělek k důchodu nebo OZP.


  • úklid kancelářských prostor  2.pater (chodba, schodiště, toalety)
  • utírání prachu, vysávání a ostatní činnosti spojené s úklidem
  • PRACOVNÍ DOBA:  PO - PA od 16:00 - 20:00 , víkendy a svátky volno




Požadujeme

  • předchozí zkušenosti s úklidem výhodou
  • věk od 18ti let
  • trestní bezúhonost
  • svědomitost, pečlivost
  • dochvilnost


Nabízíme

  • Nástup možný ihned či dle domluvy
  • Práci na DPP
  • Odměna vyplácena vždy a včas do 15. dne následujícího měsíce
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Odměnu z interních soutěží
  • Odměnu z programu pochval


Štítky:

Podobné inzeráty

  • Doručovatel novin s autem pro okres Opava


    3.500 – 9.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Opava, Hradec nad Moravicí

    Před 3 dny

  • Brigáda Hledáme brigádníka pro pravidelný víkendový výlep plakátů v Třinci. Chcete si vydělat peníze, ale zároveň chcete mít možnost volby, kdy budete pracovat a kdy si budete užívat volna? Pracuje...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Třinec Víkendové

    Před 4 dny