Podle lokalit

Strážný/ostraha (Ostrava 130-145,-Kč/hod)

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 35 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 145 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • Ostraha ve skladu
  • Směny 12h (ranní 7-19 hod, noční 19-7 hod)
  • Komunikace s klientem
  • Preventivní obchůzková činnost
  • Práce na turniketu (kontrola pracovníků skladu)
  • Kamerový systém, EPS
  • práce vhodná i pro důchodce nebo ČID

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Min. 18 let
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Reprezentativní vzhled

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný IHNED
  • Kompletní uniforma
  • Možnost vyplácení záloh