Podle lokalit

Pracovník do zahradnické firmy

Akebie zahrady s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 31 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 180 Kč / hod

O nás

Jsme rodinná firma, zabývající se údržbou a realizací rodinných zahrad a veřejné zeleně.

Náplň práce:

  • Veškeré práce spojené s údržbou a realizací rodinných zahrad a veřejné zeleně
  • Práce v okolí Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov

Co od Vás očekáváme:

  • Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Vztah k zahradničení, přírodě, praktické zkušenosti vítány,
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost, ochota se učit a spolupracovat
  • Nekuřák výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Brigáda, práce na DPP
  • Různorodé zahradnické a jiné práce
  • Příjemný kolektiv
  • Osobní přístup