Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

dýmkař/ka

Legends Begins s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Přijmeme dýmkařě/dýmkařku do čajovny Antakarana v Ostravě Zábřehu. Hledáme mladé pracovité lidi, kteří se nebojí pracovat a učit se novým věcem. Vaší náplní práce bude především obstarávat chod dýmkařské sekce, tzn. příprava dýmek, výměna uhlí, úklid atd. Zkušenosti nejsou vyžadovány (rádi zaučíme šikovné lidi), ale jsou výhodou. Prosíme všechny uchazeče, aby jejich věk dosahoval minimálně 18 let a aby své životopisy posílali s aktuální fotografií.

Požadavky

Věk min. 18 vstřícný přístup k zákazníkům dochvilnost zodpovědnost časovou flexibilitu výhodou zkušenosti z oboru gastro

Nabídka

plat 120 - 140 kč/h flexibilní směny mladý a příjemný kolektiv zaměstnanecké výhody

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění listovních zásilek a balíčků do našeho týmu v Mošnově. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta! Vy...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • O nás Do našeho eventového týmu aktuálně hledáme šikovnou/ného hostesku, anebo promotéra, kterou baví svět promotion, prezentací a celkově práce s lidmi. Nabízíme příležitost zúčastnit se exkluzivní...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Od 18 let

    Před 1 dny