Hledám invalidní důchodce

Miloš Kraus

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 6.500 – 10.000 Kč / měsíc

O nás

Hledam dorucovatele pod chranenou dilnu u Ceske distribucni, nejvetsiho poskytovatele neadresneho dorucovani. Zajistujeme roznos pro nejvetsi obchodni retezce jako je Globus, Penny, Billa, Albert, Lidl. Pozice je vhodna POUZE pro osoby OZP, tj. vsechny osoby, ktere maji schvaleny invalidni duchod a to i castecny. Jedna se o roznos letaku na pravidelne trase a to 2x tydne. Nabizime 20 hodinovy uvazek - hrubeho 9450,- Kč/měs.

Náplň práce:

Hledám OZP a OZZ na distribuci reklamních letáků.

Co od Vás očekáváme:

Práce jen na pár hodin týdně.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny