Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Nástrojař, brusič - BRIGÁDA

AFHS, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Raspenava Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Náplň práce:
- výroba hliníkových odlitků (odlévání)
- broušení
- rozsah práce ca. 5 - 10 hodin týdně (po zapracování možná i práce na částečný
úvazek)
- nepožadujeme praxi v oboru, důležitá je pečlivost a ochota se učit

Požadavky

pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost za vlastní práci

Nabídka

mzdu 200 - 300 Kč/ hod. (dle kvality a množství vyrobených dílů)

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme do našeho týmu parťáka, který rád vaří :) Úkolem všech řetězců McDonald's je připravovat kvalitní občerstvení v co nejkratším čase pro naše zákazníky. K tomu také patří i kompletní servis a p...

    Česká republika, Most, Most, Ústecký kraj Víkendové

    Před 0 dny

  • Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jedná se o brigádu do úseku pokladen. Co vám nabízíme možnost týdenní výplaty zálohy m...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny