Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Montér - 8. 5. - 4. 6. 2024

CELTIMA s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

Jsme liberecká rodinná firma, která pronajímá party stany a haly na ty nejprestižnější akce po ČR již 24 let.

Náplň práce:

Montáže velkoplošných párty stanů a stanových hal.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme od Vás schopnost pracovat v týmu, spolehlivou docházku a fyzickou zdatnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

Pracovat s profesionály z oboru. Máme dobrou partu, i přes fyzicky náročnou práci je s námi sranda.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis Hledáme kolegu/kolegyni na dlouhodobou brigádu, odpolední úklid kancelářských prostor v Liberci. Pozice je vhodná pro absolenty, důchodce, OZP i Ukrajince. Neváhej a ozvi se nám. úklid ka...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 2 dny

  • O nás Hledam dorucovatele pod chranenou dilnu u Ceske distribucni, nejvetsiho poskytovatele neadresneho dorucovani. Zajistujeme roznos pro nejvetsi obchodni retezce jako je Globus, Penny, Billa, Albe...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 3 dny