Trvalý pracovní poměr Manuální BRIGÁDY Liberec

  • Náplň práce: Příprava pekařských výrobků k expedici Požadujeme: Fyzická zdatnost Pečlivost a zodpovědnost Flexibilita Vhodné i pro absolventy Pracovní doba: Noční směna 22:00 - 5:00 hod. Práce o víken...

    Celá ČR, Liberec, Liberecký kraj Noční Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 8 dny

  • expedient/ka

    18500 Kč/měs.

    Náplň práce: Příprava pekařských výrobků k expedici Požadujeme: Fyzická zdatnost Pečlivost a zodpovědnost Flexibilita Vhodné i pro absolventy Pracovní doba: Pracovní doba cca 5:00 - 11:00 hod. Nabízím...

    Celá ČR, Liberec, Liberecký kraj Trvalý pracovní poměr

    Před 8 dny

  • expedice - vedoucí směny

    19800 Kč/měs.

    Jedná se o fyzickou práci při expedici výrobků pečiva a řízení expedientů, drobná administrativa. Nabízíme: 5 týdnů dovolené Roční bonus za docházku 10.000,- Stabilizační bonus 2.000,- až 5.000,- Záv...

    Před 18 dny

1