Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Ostraha objektu (až 100 Kč/hod) - pozice pro ČID/PID

AVES Plus

Místo práce: Celá ČR Liberec Liberecký kraj

Druh práce:

Před 53 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 90-100 Kč/hod.

Pracovní náplň:

  • základní evidence návštěv a vjezdu
  • klidná a sedavá práce v přátelském kolektivu
  • pochůzková činnost

Požadujeme:

  • čistý rejstřík trestů
  • spolehlivost, dochvilnost a chuť pracovat

Nabízíme:

  • mzdu až 100 Kč/h + příplatky
  • úvazek dle Vašich potřeb
  • příspěvek na ubytování/dopravu
  • výplata zálohy v případě potřeby
  • uniforma na chladné i teplé počasí
  • příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu "Přiveď kamaráda"
  • zvýhodněný mobilní tarif pro Vás i Vaše blízké

Certifikát strážného Vám zajistíme.