Servírka/číšník do Rakouského hotelu

Sun Agent s.r.o.

Místo práce: Celá ČR

Druh práce:

Před 27 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 40 000-60 000 Kč

Hledáme  servírku nebo číšníka do týmu rakouského hotelu. Jste komunikativní a máte chuť pracovat v Alpách několik měsíců, nebo i dlouhodobě? Pak hledáme právě Vás. Rakouská smlouva, ubytování a strava zdarma 13., 14. plat samozřejmostí.

Pozici máme jak pro zkušené inkasní číšníky s dobrou němčinou a odpovídajícím finančním ohodnocením, tak i pro čerstvě vyučené číšníky, nebo osoby s velkým zájmem o obor a ochotou se učit.

Náplň práce:

- obsluha hostů

- přijetí objednávky

- nošení talířů a nápojů

- práce s pokladním systémem, nebo příprava nápojů - dle pozice

Požadavky

- komunikativní němčina podmínkou

- příjemné vystupování

- vyučení, nebo alespoň krátkodobá praxe v oboru a chuť na sobě pracovat

Nabízíme

- ubytování a strava zdarma

- spropitné

- 13.,14. plat
- uzavření pracovní smlouvy přímo se zaměstnavatelem

V případě zájmu o některou z pozic nám zašli svůj životopis. Ozveme se Ti ohledně dalšího postupu.

Pokud chceš být mezi prvními, kterým se ozveme zpět, doporučujeme se rovnou nezávazně registrovat na našich stránkách  www.sunagency.cz :)

Těšíme se na spolupráci!