Ostraha, kamerový dohled nad prodejnou 160Kč/hod - Praha

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura přijme strážné na ostrahu obchodních řetězců s potravinami pro pracoviště: Praha.

Sháníme někoho na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Práce s kamerovým systémem
• Jednoduchá administrativa

Co od Vás očekáváme:

• Praxe v oblasti security výhodou
• Čistý trestní rejstřík
• Věk 18+

Co Vám můžeme nabídnout:

• Dlouhodobou spolupráci
• Odměny za záchyty
• Možnost profesního i platového růstu
• Zálohy
• Flexibilní směny

Tel.: zobrazit tel. číslo (volat Po - Pá 8:00 - 15:00)