Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obchodní zástupce Junior

Silesian Innovative Group, družstvo

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Nemáš prodejní zkušenosti? Nevadí... Vše naučíme :)

Do IT projektu, která se zaměřuje na automatizaci, digitalizaci a AI hledáme na pozici Obchodní zástupce Junior človíčka, kterému nabízíme rozvoj v obchodních dovednostech a marketingu.

Požadavky

  • chuť rozvíjet se
    • chuť komunikovat

Nabídka

  • flexibilní pracovní dobu
    • práci z domova, či kanceláře
    • fix + neomezené provize dle prodejů

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: úklid kanceláří, spojovacích chodeb a sociálních zařízení. Pracovní doba: 1x týdně, 2 hod./den, 8:00 - 10:00 hod. nebo 13:00 - 15:00 hod. (pracovní dobu si můžete vybrat). Míst...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Bohumín Pro studenty

    Před 1 dny

  • *PŮJDEME DO TOHO SPOLU? * Hodil by se vám stabilní přivýdělek? Naše Globus dveře jsou otevřené všem brigádníkům, kteří mají chuť do práce a jsou spolehliví a pečliví. PROČ SI PŘIVYDĚLAT PRÁVĚ U NÁS N...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Havířov

    Před 0 dny