Úklid bytových domů Karlovy Vary a Ostrov

Andulka services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 369 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 29.000 – 33.000 Kč / měsíc

Co od Vás očekáváme:

Informace o práci:

Jedná se o práci v úklidu bytových domů. Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly). Na základě nabídky, dostanete své domy na starosti o které se budete dlouhodobě starat. Práce je v celých Karlových Varech a také v Ostrově u Karlových Varů

Co můžete od práce očekávat:

dlouhodobá spolupráce
flexibilní práce (sami si volíte úklidový den a objem práce)
skvělé finanční ohodnocení (záleží na počtu domů, které budete uklízet)

Co očekáváme od Vás:

fyzickou zdatnost
umět si organizovat práci
být dostupný na telefonu
slušné chování

V případě zájmu nám napište na: Odpovědět na inzerát

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Úklid bytových domů Karviná


    24.000 – 28.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Jedná se o práci v úklidu bytových domů v Karviné. Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna). Na základě nabídky dostanete na starosti své domy, o které se budete d...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Karviná

    Před 11 dny

  • Úklid bytových domů Havířov


    24.000 – 28.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Jedná se o práci v úklidu bytových domů v Havířově. Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna). Na základě nabídky dostanete na starosti své domy, o které se budete ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Havířov

    Před 11 dny