Podle lokalit

Promotér/ka - vhodné pro studenty VŠ

Fast Forward s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1.600 – 1.800 Kč / úkol

O nás

Jsme reklamní agentura se sídlem v Brně, která na trhu působí více jak 20 let.

Náplň práce:

Promotér/ka v rámci roadshow po ČR, která bude probíhat zpravidla vždy o víkendech od konce května do konce srpna a jejímž cílem je upozornit na existenci ankety a možnosti se do ní přihlásit/hlasovat.

Výjezd + návrat vždy do Brna.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme komunikativní, sympatické a spolehlivé lidi, nejlépe s řidičským průkazem a praxí v řízení, kteří budou aktivně na promo stánku informovat o novém ročníku celostátní oborové ankety.

Co Vám můžeme nabídnout:

Odměna 1.600-1.800 Kč/1 akce dle pozice v týmu.