Podle lokalit

Brigáda Brno

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 32 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 196 Kč / hod

Hledáme šikovné brigádníky na výpomoc do výroby pro společnost, která se zabývá kompletací elektroniky. Jedná se o jednoduchou manuální práci.

místo výkonu práce Brno

Pracovní doba

noční 20:30 - 5:00 nebo denní směna: 6:00-18:00
směny si lze naplánovat individuálně

náplň práce

  • jednoduchá montáž
  • balení výrobků

co vám nabídneme

  • mzda od 160Kč/hod.

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.