Doplňovaní zeleniny v supermarketu na Praze 5 (m/ž) Praha

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 139 - 155 Kč za hodinu

Požadujeme

zkušenosti doplňovaní zboží a zeleniny v supermarketech

Nabídka

práce na DPČ - stálá brigáda na Praze 5
139 Kč/hod + příplatky
možnost záloh
přátelská atmosféra a férové jednání
nástup ihned

Pracovní náplň

doplňování ovoce a zeleniny

  • Hledáš práci na léto či dlouhodobou brigádu? Tak to jsi na správném místě!Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Co od Vás požadujeme? Minimální věk 18 let Ochotu pracovat na směny Ocho...

    Česká republika Na léto 2021 Od 18 let

    Před 1 dny

    Před 1 dny