Strážný / ostraha stavby Jindřichův Hradec / 140 - 160 Kč

GENERAL PROVIDER s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jindřichův Hradec Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií, hledá bezpečnostní pracovníky.

Náplň práce:

  • ochrana osob a majetku klienta
  • evidence příchodů a odchodů
  • kontrolní činnost
  • preventivní obchůzková činnost

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost, flexibilitu
  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18+
  • certifikát strážného výhodou
  • dobrý fyzický stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup možný od 06/2024
  • mzda od 140 až 160Kč/hod – dle efektivity práce
  • individuální platové ohodnocení při nadstandartním výkonnosti
  • možnost brigády, ranní a noční 12 hodinové směny
  • po zapracování možnost služebního postupu a vyššího příjmu