Bageterie Boulevard V Jihlavě Hledá Brigádníky

Drive plus, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

O nás

Bageterie Boulevard si svým francouzským šarmem získala nejenom zákazníky ale i zaměstnance. Nyní hledáme nové posily –  kteří se stanou součástí našeho BB týmu.

CO JE NAŠÍM DENNÍM CHLEBEM?

· Připravujeme našim zákazníkům jejich oblíbené bagety.

· Ty plníme dle našich receptur, zapékáme je a následně vydáváme zákazníkovi.

· Pečeme naše legendární Patatas.

· Pracujeme s pokladnou, vaříme kávu a vydáváme zákazníkům či kurýrům příslušné objednávky.

· Ve volných chvílích připravujeme suroviny, tak aby nám během špičky nic nedošlo a poklízíme.

JAK FUNGUJEME?

· Štafetu si předáváme po čtyřech až osmi hodinách. Přizpůsobíme tvůj čas u nás, tvým časovým možnostem

· Střídáme se v ranním a odpoledním běhu a občas nastoupíme i o víkendu či ve svátek.

· Táhneme za jeden provaz a všichni se podílíme na dobrých výsledcích restaurace.

KOHO HLEDÁME?

· Parťáka, který je časově flexibilní a nevadí mu pracovat i o víkendech.

· Pilnou včelku, která dobře zapadne do našeho týmu.

· A hlavně někoho, koho práce v Bageterii bude bavit stejně jako nás.

A CO ZA TO?

· Až 120-140 Kč/ hodinu

· Práci na DPP

· Možnost se rychle posouvat na další pozice v týmu. Za každý posun v rámci týmu tě čeká zvýšení mzdy.

· Jídlo do sytosti – bageta na směně je samozřejmostí.

· A samozřejmě skvělou partu mladých, energických lidí, kteří tě nehodí přes palubu.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny