Výpomoc v obchodech s oblečením, Jihlava 140 Kč/hod, výplata 1x týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do obchodu s oblečením hledáme milé a komunikativní brigádníky na dlouhodobou spolupráci, kteří by pracovali jako asistent/ky prodeje.

Náplň práce: řazení, naskladňování a vyskladňování oblečení, úklid prodejny a příprava prodejny.

Místo práce: Jihlava - OC Aventin, OC City Park

Termín práce: ranní a odpolední směny dle domluvy

Požadavky

  • spolehlivost
    • chuť pracovat
    • plnoletost
    • fyzická zdatnost

Nabídka

  • fixní odměna 140 Kč/hod
    • smlouva na DPP
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • výplata 1x týdně

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Roznos letáků v čase který Vám vyhovuje. Ideální pro studenty, důchodce, invalidní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadavky Spolehlivost. Nabídka Dovoz letáků až domů. ...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pacov Pro studenty

    Před 10 dny

  • Brigáda O nás: Firma zabývající se distribucí letáků obchodních řetězců (LIDL, PENNY, TERNO, ALBERT, JYSK a dalších). Náplň práce: Rozvoz letáků distributorům v okrese J. Hradec a okolí. 2 x tý...

    Česká republika, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Dačice

    Před 10 dny