Filtry brigád

Úklid bytových domů Jablonec nad Nisou

Andulka services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jablonec nad Nisou Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 318 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 22.000 – 24.000 Kč / měsíc

Náplň práce:

Jedná se o práci v úklidu bytových domů. Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly). Na základě nabídky, dostanete své domy na starosti o které se budete dlouhodobě starat.

Co od Vás očekáváme:

  • fyzickou zdatnost
  • umět si organizovat práci
  • být dostupný na telefonu
  • slušné chování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobá spolupráce
  • flexibilní práce (sami si volíte úklidový den a objem práce)
  • skvělé finanční ohodnocení (záleží na počtu domů, které budete uklízet)