Kurýr - rozvoz z restaurací, až 2 000 Kč za směnu!

PROROZVOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 29 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1.500 – 2.000 Kč / úkol

O nás

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

👉Jsi vášnivý řidič? Máš vlastní auto? Pak hledáme právě Tebe! Řízení může být nejen tvým koníčkem, ale i zaměstnáním. Aktuálně hledáme kurýra pro rozvoz jídel z restaurací jako KFC a Burger King přímo koncovým zákazníkům. Naši kurýři rozvezou v 3 - 4 objednávky za hodinu a mohou si tak vydělat až 2 000 Kč za směnu!

Primárně hledáme kurýry s vlastním automobilem. Pokud auto nemáš, nevadí, jsme ochotni ti jej na dobu rozvozu zapůjčit.

Co Ti nabídneme:

  • Pestrý odměňovací systém
  • *Výdělek až 2000 Kč za směnu *
  • Spropitné *– 100 % zůstává Tobě (měsíčně *až 3 000 Kč)
  • Největší výhodou spolupráce je, že** jezdíš pouze z jedné rozvozové restaurace **
  • Spolupráci na DPP *nebo *IČO
  • Vždy** včas peníze na účtu nebo v hotovosti**
  • Stabilní spolupráce
  • *Slevy *na produkty našich partnerů
  • Firemní dresscode zdarma

Co od Tebe očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • *Ochotu pracovat na DPP nebo na IČO *
  • Čistý trestní rejstřík
  • Vlastní mobilní telefon s NFC čipem a internetovým připojením
  • Komunikativnost, profesionalitu a slušné vystupování

Tak co, jdeš do toho s námi? 😉