Podle lokalit

VYCHYSTÁVÁNÍ ZBOŽÍ PRO ONLINE ZÁKAZNÍKY - 170Kč/hod

RH Advisory, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 20 dny

Brigáda

Popis pracovní nabídky:

Pro náš významného klienta hledáme nové kolegy na pozici vychystávání zboží. Pracovní doba od 8:30 hod do 20:30 hod

Upozornění práce není vhodná pro studenty a důchodce. Pracuje se 2 dny 12 hodin a dva dny volno a takhle se to neustále opakuje.

Mzda, finanční podmínky:

mzda: 170 Kč / hodina

Náplň práce:

- vybírat zboží z prodejní plochy, které si přesně určil zákazník internetového prodeje, nebo nejlepší možnou náhradní variantu tohoto zboží
- kontrolovat kvalitu, čerstvost a data spotřeby vybraného zboží
- připravovat zboží k přepravě (dát do přepravních tašek a předat nákup na info.)
- poskytovat prvotřídní služby zákazníkům

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

- rádi nakupujete a jste pečliví?
- máte dobrou fyzickou kondici (manipulace se zbožím a vozíkem s nákupy)?
- rádi se učíte nové věci a umíte s chytrým telefonem?

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

- typ úvazku: brigáda
- typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
- mzda: 170 Kč / hodina
- místo pracoviště: Hradec Králové, Fráni Šrámka 1512, 500 02