Ostraha Nádraží - Hradec Králové

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 33 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 125 Kč / hod

O nás

Na nádraží v Hradci Králové přijmeme nové kolegy na pracovní pozici ostrahy.

Nástup ihned. Smlouva DPP.

Směny denní/noční 12ctky (5:30-17:30 a 17:30-5:30).

Náplň práce:

  • ostraha vestibulu
  • kontrolní pochůzky
  • vykazování nežádoucích osob
  • komunikace s cestujícími

Co od Vás očekáváme:

  • praxi v oboru ostrahy - podmínkou
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 125 Kč/hod + příplatky
  • dlouhodobou spolupráci na DPP
  • pravidelné střídání směny
  • pravidelnou mzdu
  • pracovní oděv