Podle lokalit

Vedoucí stánku s trdelníky a zmrzlinou🍦

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 29 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 200 Kč / hod

O nás

Chceš zkusit novou výzvu? Máš rád práci s lidmi a dokážeš se chopit vedení? Pokud je tvá odpověď ano, přidej se k nám do týmu a staň se naším novým vedoucím.

Naším cílem je vytvořit příjemné prostředí pro naše zákazníky a nabídnout jim kvalitní produkty. Proto hledáme někoho, kdo sdílí naše hodnoty a má zkušenosti v oblasti gastronomie a s vedením týmu. Nabízíme flexibilní plánování směn, atraktivní finanční ohodnocení a práci v příjemném prostředí.

Pokud tě nabídka zaujala, tak se nám ozvi a určitě se domluvíme na spolupráci!

Náplň práce:

  • Příprava a prodej trdelníků, kávy a zmrzliny
  • Komunikace se zákazníky
  • Vedení menšího týmu brigádníků
  • Zajišťování kvality produktů a služeb

Co od Tebe očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti gastronomie výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • Odpracování min. 80 hodin / měsíc
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Pozitivní přístup k práci a zákazníkům
  • Flexibilita

Co ti můžeme nabídnout:

  • Mzda 120-200 Kč / hod
  • *Bonusy za doplňkový prodej *
  • *Procenta ze zisku *
  • Spolupráce na DPP
  • Práci v příjemném prostředí
  • Možnost profesního růstu a rozvoje