Podle lokalit

Brigáda na společenských akcích

Ing. Marika Pušová

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Hledáme dívky a chlapce na výpomoc na společenské akce. Předchozí praxe není nutná, vše Vás naučíme. Směny si volíte sami a nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce: servírování uvítacích welcome drinků, rozlévaní nápojů zdarma, pomoc s přípravou akce, doplňování inventáře, debaras a další

Aktuální volné termíny jsou
15.5 od 15.00
16.5 od 14.00
17.5 od 12.00
19.5 od 15.00
23.5 od 13.00

Podmínky: české či sk občanství, zodpovědnost, bydliště v Praze (kvůli dopravě když akce končí po 24.00)

V případě zájmu nám pošlete 1-2 foto a vaše časové možnosti.

Požadavky

české či sk občanství

Nabídka

personální jídlo zdarma