Podle lokalit

Recepční (M/Ž) – Mzda na DPP až 170 Kč/h

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Jste komunikativní, nedělá vám problém práce s PC a chcete pracovat v pohodovém kolektivu? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Náplň práce:
• Evidence návštěv - informování a ohlašování návštěv
• Servis pro klienty bytového komplexu (volání taxi, vyřizování telefonátů..)
• Monitorování pomocí kamerového systému
• Správa klíčového systému
• Zodpovědnost za chod recepce
• Kontrola dodržování BOZP
• Pochůzková činnost – vnitřní i vnější

Požadavky:
• Reprezentativní vzhled a vystupování
• AJ na komunikativní úrovni
• Znalost MS Office
• Dobré komunikační schopnosti
• Plnoletost
• Trestní bezúhonnost
• Spolehlivost a flexibilitu
• Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:
• Mzdu na DPP 150 - 170 Kč/h
• Práci středa - neděle (4 hodiny)
• Kompletní uniformu
• Příspěvek na stravování
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu

Nástup ihned

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.