Podle lokalit

Číšník /číšnice

Designer Werk s.r.o.

Místo práce: Česká republika Český Krumlov Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 34 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 180 Kč / hod

O nás

Jsme malý tým a vedeme dvě malá ubytvací zařízení, kde máme také restaurace. Po dobách covidových letos opět otevíráme naši restauraci u Vltavy, nadosah centra města a nadohled zámku.

Náplň práce:

Hledáme pohodového kolegu/kolegyni, kteří by obsluhovali s úsměvem naše hosty. Prozatím na období červen až srpen, čtvrtek až neděle. Směny přizpůsobíme Vašim možnostem. Je zde možnost dlouhodobé spolupráce.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti s obsluhou

Milé vystupování

Znalost angličtiny na konverzační úrovni

Týmového ducha - navzájem si pomáháme

Spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Pohodový tým

Pěkné prostředí u řeky, na dohled zámku

Slušný výdělek/přivýdělek

Směny dle vzájemných možností

Možnost dlouhodobé spolupráce