Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda na tři hoďky za 170 Kč/h

MANPOWER

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 30 dny

Popis pozice:

Na třídění zásilek na depu, pro jednoho z nejvýznamnější přepravců na českém trhu, hledáme vhodné brigádníky.

Profil kandidáta:

  • spolehlivost
  • flexibilita

Nabízíme:

  • mzda 160 Kč/h
  • ranní směna (5:30 – 8:30)
  • spolupráci na DPČ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Do nutričního centra hledáme 5 šikovných spolupracovníků pro obor zdraví, kondice, úpravy váhy, výživy, sportovní výživy a péče o vzhled s vlastním zájmem o zdravý životní styl. Poskytujeme k...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň Od 18 let Z domova Pro studenty

    Před 2 dny

  • Rozjeď svou kariéru s McDonald's


    128 – 140 Kč / hod

    Chceš být součástí největšího fast-food řetězce na světě a získat cenné pracovní zkušenosti? Přidej se k nám, právě hledáme brigádníky do naší McDonald's family. Můžeme ti nabídnout flexibilitu v plán...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Od 15 let Víkendové

    Před 1 dny