Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda na tři hoďky za 170 Kč/h

MANPOWER

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 31 dny

Popis pozice:

Na třídění zásilek na depu, pro jednoho z nejvýznamnější přepravců na českém trhu, hledáme vhodné brigádníky.

Profil kandidáta:

  • spolehlivost
  • flexibilita

Nabízíme:

  • mzda 160 Kč/h
  • ranní směna (5:30 – 8:30)
  • spolupráci na DPČ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny