Lektor anglického jazyka – vhodné i pro studenty VŠ

Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Evropské centrum jazykových zkoušek hledá na DPP lektory anglického jazyka na letní prezenční výuku (České Budějovice/Písek) denních příměstských táborů a jiných kurzů s možností dalšího učení kurzů přes školní rok. Brigáda je vhodná jako přivýdělek pro již vystudované kantory, stejně tak jako pro studenty vysokých škol v tomto oboru.

V případě zájmu nám zašlete odpověď včetně životopisu (CV).

Požadavky

  • Zodpovědnost a svědomitost při přípravě na lekce i zapisování hodin
    • Výborná znalost anglického jazyka
    • Komunikativnost a ochota
    • Možnost učit kurzy na základních školách po Českých Budějovicích a okolí výhodou (školní rok)

Nabídka

  • Vyučování kurzů pro děti, teenagery i dospělé studenty na všech úrovních od pre A1 po C1 online i ve třídě (školní rok)
    • Zaškolení do systému výuky Cambridge (pro výuku zkouškových přípravek)
    • Poskytnutí veškerých materiálů pro výuku standardních kurzů, podpora pro výuku letních táborů
    • Odměnu dle dohody
    • Vlastní volbu kurzů. Nabídneme vám vyučování kurzu a je na vás, zda máte čas a chuť ho učit, nemáme stanovený minimální počet lekcí, které musíte týdně odučit
    • Vhodné též pro studenty jako první setkání s realitou výuky

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš nějaký přivýdělek před prací nebo školou? Vhodné i například jako přivýdělek k důchodu. Pak hledáme právě Tebe. Nabízíme brigádu pro šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na výpomo...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš nějaký přivýdělek před prací nebo školou? Vhodné i například jako přivýdělek k důchodu. Pak hledáme právě Tebe. Nabízíme brigádu pro šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na výpomoc...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 1 dny