Prodejce partnerské prodejny SAZKA, až 140,- na hodinu, bonusový systém.

Adéla Vaněrková

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Hledáme nové kolegy/-ně do našeho prodejního místa v NC Géčko. Práce primárně v celodenních směnách dle otevírací doby centra, směny možné dohodou dle možností, nástup od června, zaškolení v květnu.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci.
Po zapracování je možné přejít na HPP.

Co bude náplní Vaší práce?

* Nabízet a prodávat naše služby.
* Poskytovat informace o produktech společnosti zákazníkům.
* Budete mít zodpovědnost za hotovost – tržby.
* Dodržovat prodejní postupy a standardy kvality prodeje.


Budete se u nás cítit dobře, když...

* Vás baví komunikovat a ochotně jednat se zákazníky
* Máte aktivní a pozitivní přístup.
* Vyhovuje Vám práce na směny.
* Ovládáte základní práci na PC.
* Hledáme studenty střední, vysoké školy.

* Zajímáte se o značku SAZKA a ideálně už máte nějakou znalost našich produktů. Pokud ne, nevadí, vše se jednoduše naučíte!

Požadavky

Zodpovědnost, flexibilitu a dosažení věku 18 let. Zkušenosti v komunikaci se zákazníky výhodou, čistý trestní rejstřík.

Nabídka

Pohodovou brigádu v příjemném prostředí, zaškolení na danou pozici, bonusový systém.

V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, nebo volejte.

Podobné inzeráty

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš nějaký přivýdělek před prací nebo školou? Vhodné i například jako přivýdělek k důchodu. Pak hledáme právě Tebe. Nabízíme brigádu pro šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na výpomoc...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 2 dny