Skladový manipulant, Kostelec nad Černými lesy, odměna 190 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do dynamicky se rozvíjející společnosti hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegy na pozici Skladový manipulant.

Náplň práce: Ruční vykládka a nakládka, manipulace se zbožím, třídění a vážení zásilek, práce se skenerem.

Směny: PO-PÁ ranní 5:00-8:00/odpolední 13:00-19:00

Místo práce: Kostelec nad Černými lesy

Požadavky

  • Plnoletost
    • Spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
    • Možnost docházet na směny alespoň 4x týdně
    • Řidičský průkaz výhodou

Nabídka

  • Fixní odměnu 190 Kč/hod + zákonné příplatky
    • Flexibilní plánování směn dle Vašich časových možností
    • Možnost záloh ze mzdy
    • Smlouvu DPČ, dlouhodobou a stabilní spolupráci