Podle lokalit

Skvělý ranní přivýdělek ve skladu, mzda až 200 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 200 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš nějaký přivýdělek před prací nebo školou? Vhodné i například jako přivýdělek k důchodu. Pak hledáme právě Tebe.

Nabízíme brigádu pro šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na výpomoc při manipulaci s balíkovými zásilkami a další pomocné práce ve skladu na pravidelné ranní předvykládky od pondělí do pátku od 5:30 do cca 8:00. Je potřeba chodit každý den.

V případě volného času, je možné se domluvit i na odpolední směny, které jsou od 13:00 do 20:00. Ve výjimečných případech je možné se domluvit na začátek směny od 14:00 nebo 15:00. Při těchto směnách není nutné chodit každý den.

Pozice je svým charakterem vhodnější pro muže. Jedná se o dlouhodobou brigádu.

Místo výkonu: České Budějovice
Nástup možný ihned nebo po domluvě

Pokud máš o brigádu zájem, reaguj na náš inzerát a do odpovědi napiš Tvé časové možnosti.

Nabízíme:

  • mzda až 200 Kč/hod
  • dohoda o pracovní činnosti
  • pravidelný výplatní termín
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • dlouhodobá i krátkodobá spolupráce
  • možnost vyplacení záloh na bankovní účet

Požadujeme:

  • 18 let a více
  • čistý trestní rejstřík
  • fyzická zdatnost