Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

BRIGÁDA - Pomocník/ce v kuchyni, ranní (8:00-13:00)- Mikulov

Aramark s. r. o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

O nás

Preferujete stabilní zaměstnání ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Co by Vás v práci čekalo?

  • ranní směny od PO – PÁ v čase 8:00 – 13:00 hod
  • čeká na vás mytí černého a bílého nádobí
  • budete pomáhat kolegům, když vám čas dovolí
  • budete v kuchyni udržovat pořádek (podlahy, kuchyňské vybavení a přístroje, …)

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Ke mzdě nabízíme ještě tyto výhody:

  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • obědy za 30 Kč
  • směny od pondělí do pátku - víkend patří Vám, ne práci
  • finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony

Misto výkonu práce: ARAMARK, s. r. o.
Restaurace Copeland

K Vápence 1633/14
692 01
Mikulov

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Barrandov Studio a.s. – jsme srdcem filmu již přes 90. let. Jako produkční centrum filmového průmyslu poskytujeme zázemí filmařům z celého světa - stavíme filmové dekorace, dodáváme kostýmy a r...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Máš rád fotografování? Chceš pracovat v pěkném prostředí u moře ? Chceš získat zkušenosti mimo domov se zaměstnáním, ke kterému patří ubytování, strava a pojištění. Staň se hotelovým fo...

    Česká republika S ubytováním

    Před 0 dny