Podle lokalit

Seřizování a obsluha CNC strojů 170/hod. - Olomouc

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 170 Kč / hod

O nás

*Hledáte stabilní práci v automobilovém průmyslu?
Chcete se podílet na výrobě nových součástek? Nevadí Vám nepřetržitý provoz provoz?
Jste manuálně zruční a šikovní ? Pak hledáme právě Vás !! *

Aktuálně hledáme pro posílení týmu seřizovače a obsluha CNC strojů.

Náplň práce:

Seřizování a obsluha CNC strojů.
Kontrola strojírenským měřením - rozměry výrobků.
Přehled o nástrojích o upínání obrobků.
Znalost programování CNC obráběcích strojů výhodou.
Udržovat pracoviště v pořádku.

Co od Vás očekáváme:

Aktuálně hledáme pro posílení týmu pracovníka na seřizovače a obsluhu z CNC strojů.
Ukončené SŠ/SOU strojírenského směru.
Praxe na obdobné pozici, oceníme logické myšlení a manuální zručnost.
Důslednost, samostatnost.
Spolehlivost, zájem o práci, zodpovědný přístup.
Docházka dle plánu směn, dochvilnost, spolehlivost.
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, 12ti hod. směny, krátký a dlouhý týden.
Plnoletost 18. a více let.pro muže i ženy.
Je nutné přiložit CV životopis .

Co Vám můžeme nabídnout:

Smlouva na DPP s možností postupu na HPP. Jedná se o stálou práci ne nárazovou brigádu.
 Mzda 170/ hod.
Stabilní dlouhodobé uplatnění. Dlouhodobá spolupráce.
Odměny dle kvalifikace a odvedené práce, příplatky za víkendy, svátky, noční směny.
Přátelský kolektiv.
Zaškolení a plnou podporu při zaučení.
Firemní pracovní oblečení.
Nástup nástup ihned, krátký dlouhý týden 12ti hodinové směny, nepřetržitý provoz.