Podle lokalit

Recepční vzdělávacího centra

Pronájem Klimentská s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Jsme pracovní, vzdělávací a školicí centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami.

Pořádáme u nás různé typy akcí jako jsou kurzy & semináře & přednášky & workshopy & networkingové akce & školení & firemní akce apod. Ale umíme i webináře & livestreamy & online konference a další.

Recepce je za nás ideální místo, kde se dají získat bohaté zkušenosti a naučit se nové dovednosti.

Aktuálně hledáme brigádnici /brigádníka na místo recepční/ho vzdělávacího centra. Do týmu hledáme mladou, komunikativní a hlavně spolehlivou posilu, ideálně na dlouhodobější spolupráci.

CO VÁS ČEKÁ:
- uvádění návštěv do školicích místností
- obsluha školicích místností – evidence, příprava místností, zajištění cateringu, drobný úklid apod.
- poskytování informací klientům
- telefonická a emailová komunikace, vyřizování vzkazů a úkolů
- podpora lektorského týmu
- inventura a objednávky
- práce s rezervačním systémem, vyřizování objednávek, běžné administrativní činnosti
- další drobné práce spojené s chodem recepce
- provozní doba cca 8.00 - 20.00 hod. pondělí - čtvrtek, pátek - neděle cca 8.00 - 18.00 hod.

NÁSTUP V PRŮBĚHU KVĚTNA.

Požadavky

  • uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel, Google dokumenty
    • uživatelskou znalost online aplikací jako Zoom, Webmeeting, Google Meet apod. výhodou, ale není podmínkou
    • základní znalost anglického jazyka
    • velmi příjemné a asertivní vystupování
    • spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, pečlivost
    • týmového ducha a chuť pracovat s lidmi

Nabídka

  • stravování - svačinky
    • účast na vzdělávacích akcích a jazykových kurzech (zdarma nebo se slevou)
    • kariérní posun
    • vstřícný přístup ke studentským rozvrhům
    • kvartální výkonové odměny 5.000 - 10.000 Kč a po zaučení hodinová mzda až 170 Kč/hod.