Podle lokalit

Víkendová brigáda - barista

the italians wine food a.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 200 Kč / hod

O nás

Jsme kavárna, obchod a restaurace s typickou italskou atmosférou a kuchyní. Můžete tu posnídat, obědvat i večeřet. Spojením kavárny, prodejny a restaurace vznikl unikátní koncept, ve kterém to žije od rána do večera, sedm dní v týdnu.

Náplň práce:

Hledáme šikovného baristu jako víkendovou výpomoc do našeho týmu cukrárny-kavárny.

Práce s pákovým kávovarem, příprava základních druhů kávy, doplňování zboží do vitrýny

Co od Vás očekáváme:

zkušenost s přípravou základních druhů kávy

Co Vám můžeme nabídnout:

pevný rozpis směn, pravidelná a férová mzdy

Milý kolektiv a fajn šéfová