Filtry brigád

Ostraha prodejny Plzeň ( 120.-Kč)

ABI Special s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 79 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 125 Kč / hod

O nás

Služby v oblasti komerční bezpečnosti nabízíme již od roku 2002 a v současné době působíme po celé České republice.  Zaměřujeme se převážně na ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků.

Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech.Přidejte se k nám. Nabízíme Vám jak dlouhodobou spolupráci, tak i krátkodobé přivýdělky.Díky celorepublikové působnosti jsme schopni nabídnout Vám práci v blízkosti Vašeho bydliště.

Náplň práce:

  • ochrana osob a majetku klienta
  • řešení interní a externí kriminality na svěřené zakázce
  • pochůzková činnost

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • samostatnost
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou – POMŮŽEME ZAJISTIT

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na DPP (od 120Kč/hod.)
  • zaměstnání na DPČ/HPP
  • možnost vyplácení záloh
  • individuální přístup při plánování směn
  • dlouhodobé uplatnění
  • bonus za doporučení nového zaměstnance 3000Kč